© ArtMoto -2018 / Francouz
logo

Profesionální fotografie motocyklů | O mně | Francouz

Ahoj, kamarádi mi říkají "Francouz"

Narozen ve Francie - šťastně žijící v Čechách

Můj život v kostce
Narodil jsem se ve Francii, několik let jsem žil v Holandsku a od roku 2005 jsem podruhé šťastně ženatý v Čechách. Krátce po padesátce můžu bez problému říct, že jsem strávil kus svého života jako profesionální komerční fotograf.

Posledních 30 let jsem pracoval pro jedinečné klienty v několika evropských zemích. Měl jsem tu čest mít před objektivem jednoho z nejslavnějších holandských premiérů vlády. Můj profesní záběr dosáhl tak daleko, že jsem pracoval i pro holanskou královnu a královský palác.

Oddán profesionální umělecké fotografii motocyklů
Před nedávnem jsem se rozhodl věnovat moji profesi fotografa exkluzivnímu focení motocyklů, a tím přiblížit hrdým majitelům milovaných motorek nezapomenutelné umění.
Kombinuji profi techniku studiového osvětlení s tradičním stylem “staré školy” focení a nejmodernější postprodukční technologie, abych dosáhl těch nejlepších výsledků pro své klienty a kamarády motorkáře.

Foto © FotoZajda.cz

Puntičkářská pozornost k detailům dělá velké rozdíly ve fotografování motocyklů
S vášní pro motorkářský život a uměleckou fotografii jsem logicky spojil obě své lásky do ArtMoto Photography, specializující se v profesionálním uměleckém focení motorek.

Poháněn vášní a láskou k dobře odvedené práci
Jako rozený perfekcionista si pokaždé moc užívám objevování skrytých detailů na každé motorce. Miluji zachycovat určité momenty v čase a setkávat se s hrdými majiteli krásných mašin.
Jsem velmi špatný v dělání kompromisů, zejména když dojde na profesionální kvalitu a respekt vůči klientům. Snažím, a učím se každým dnem, abych znovu vytvořil ten úžasný pocit. Pocit, který měl každý z nás, když jsme poprvé viděli svoji novou motorku. Pamatuješ si na něj?

Jízda je součástí našeho života a určitě si to stojí zapamatovat.

Kvalita se nedá nahradit

Miluju dobře udělané věci. Nač kompromis?

Koukni se na moje fotografie motocyklů

Fotografie motocyklů

Protože miluji fotky a motorky

Přivezu k tobě studiovou foto techniku - Všechno je to o světle
Vůbec nezáleží jakou značku nebo typ foťáku používáš a kolik vybavení máš k vytvoření působivé fotky. Hlavním faktorem je umět použít světlo.

Motocykl má mnoho povrchů, které reagují na světlo různými způsoby.


Přistupuji ke každému novému focení motorky se stejnou vášní a motivací: získat nejlepší snímky a vytvořit unikátní fotografie tvého motocyklu.

Všechno je to o tom, co chceš
Můžu přizpůsobit metodu focení každé situaci, kdekoliv si budeš přát fotit: ve tvé garáži, venku na úžasné lokaci nebo dokonce při tvojí jízdě na motorce. Koukni na to, co dokážu udělat s 30ti letou zkušeností komerčního fotografa a s kombinací špičkové postprodukční technologie. Doufám, že se brzy setkáme a budu se moci pokochat tvým strojem.

Záleží na tvém přání a jaký foto balíček ArtMoto photography si vybereš, ale pokaždé z toho ty dostaneš to nejlepší. Fotky motorky ze všech možných pohledů až po velké detaily, portréty nebo akční snímky. Můžu ti vytvořit fotky, které máš na mysli.

Získej 20% slevu z první objednávky tisku!

Zamluv si focení motocyklu a získej 20% slevu z první objednávky svého tisku.

Nabídka je platná do 30. dubna 2018

Chci slevu